Спільну заяву зробили глави МЗС Австралії, Бельгії, Малайзії, Нідерландів та України. Вони наголосили, що їхні думки залишаються з тими, хто загинув на борту, а також – з їхніми сім'ями та близькими.

Зауважте Штати закликають Росію визнати відповідальність за збиття МН17

У заяві мовиться, що ніхто не може повернути загиблих або зменшити страждання їхніх рідних. Однак вкрай важливо встановити правду та притягнути винних у катастрофі до відповідальності.

Глави МЗС наголосили, що віддають належне співпраці відповідних слідчих органів та підтверджують свою абсолютну підтримку їхніх зусиль на шляху до пошуку істини.

Ми також повністю впевнені в незалежності, відкритості та об’єктивності кримінального розслідування щодо підозрюваних осіб у збитті літака MH17,
– наголосили політики.

Заява Кулеби

Глава МЗС України Дмитро Кулеба повідомив, що "за ці роки злочин детально розслідуваний, попри фейки Росії та її небажання співпрацювати".

Політик наголосив: щоб встановити справедливість, іноді потрібен час, однак винним її не уникнути.

Нині йдеться про поіменне встановлення кожного злочинця і притягнення їх до відповідальності,
– наголосив політик.

Що сказав Зеленський у роковини трагедії

  • Володимир Зеленський заявив, що наразі докладають усі зусилля, щоб встановити причини трагедії. Український лідер також запевнив: відповідальність – неминуча.
  • Зеленський зауважив, що "сум та біль у наших серцях у сьому річницю жахливої трагедії та невимовного злочину, який пам'ятатиме увесь світ".

Головне про трагедію MH17
Головне про трагедію MH17 / Інфографіка 24 каналу