Зараз усередині Кремля іде велика війна. Про це 24 Каналу сказав політтехнолог Михайло Шейтельман, зауваживши, що міжусобиці між російськими елітами можна було передбачити, дізнавшись про те, що Шойгу намагаються викорчувати та відрізати від грошових потоків. До того ж раптом у мережі з'явилися шокуючі подробиці про новопризначеного міністра оборони Росії, які навряд чи без допомоги змогли б знайти журналісти.

Важливо У Путіна були домовленості з елітами: з чим пов'язані кадрові зміни у Кремлі

"Вже хтось зливає усі подробиці про Бєлоусова, хтось інший зливає навпаки дані про військове протистояння Шойгу з ФСБ. День за днем йдуть арешти та обшуки в міністерстві оборони Росії", – мовив Шейтельман.

Кремлівський детектив

З матеріалу, який опублікував центр "Досьє", можна зробити висновок, що Бєлоусов, який тепер очолює міністерство оборони Росії, дивна й не зовсім адекватна людина – швидше за все психопат.

Ще у 2013 році він дав 7 обітниць Богородиці. Серед яких, дзвонити мамі кожен день, починати день з молитви, яку він вніс собі в календар, читати 30 сторінок щодня, обов'язково правильно харчуватися, займатися спортом і зберігати "гігієну" сексу.

Це небезпечний божевільний, але те, що президент Росії обирає зі свого оточення та призначає саме таку людину, психопата, говорить багато насамперед про самого Путіна,
– зазначив політтехнолог.

До речі, цікаве походження цих даних, адже навряд чи російські опозиційні журналісти самі зламали електронну пошту міністра оборони Росії. Ймовірно, це зробили люди, які причетні до російського керівництва й передали цю інформацію журналістам.

"Чому я про це взагалі задумався? Сьогодні також стало відомо, що Шойгу фізично намагався відбити у ФСБ свого заступника Тимура Іванова, якого все ж таки заарештували. Шойгу поставив до нього охорону, тож ФСБ декілька місяців намагалося арештувати Іванова, але не могло, бо відстрілювалися, тому вони його викрали з кабінету лікаря", – додав Шейтельман.

Кадрові зміни на Росії

  • Шойгу все ж таки вдалося залишитися при владі. Тепер він секретар радбезу Росії замість Ніколя Патрушева.
  • Саме відставка та перепризначення Патрушева здивувала найбільше. Адже екссекретар радбезу близька людина до глави Кремля. Тепер Патрушев буде помічником Путіна, який куруватиме кораблебудування в Арктиці.
  • Натомість його сина Дмітрія Патрушева, за вірну службу батька, призначили на посаду віцепрем'єра.