Радіочип для "Інтернету речей"

Науковці Стендфордського університету створили крихітний радіочип, який може працювати без акумулятора. Трансмітер розміром з мураху отримує необхідну енергію від електромагнітних хвиль завдяки спеціальній приймальній антені.

Пристрій також обладнаний антеною для передачі сигналів на короткі відстані та центральним процесором для інтерпретації і виконання інструкцій.

Вбудованого джерела живлення нема, однак науковці запевняють, що якщо підключити батарейку типу ААА, то її б вистачило на понад 100 років.

За їхніми словами, такі передавачі можуть мати широке застосування у так званому "інтернеті речей". Це внутрішня мережа, в якій вся побутова електроніка самостійно взаємодіє між собою.

"Розумна" лампа

Лампа, яка підлаштовується під потреби власника. Новинка під назвою Alba обладнана спеціальними датчиками, які стежать за наявністю людей у приміщенні і автоматично змінюють колір освітлення. Приміром, жовте створює затишок, а біле краще підходить для роботи чи навчання.

Крім того, світлодіодна лампа автоматично змінює інтенсивність у ранкові та вечірні години відповідно до природного освітлення приміщення.

За словами розробників, Alba дозволить зекономити велику кількість електроенергії і допоможе створити потрібну атмосферу. Ціна новинки - від $150.

Найкрутіша ґеймерська "клава"

Компанія Logitech представила "найкрутішу у світі клавіатуру для ґеймерів". G910 Orion Spark має механічні клавіші, які спрацьовують на 25% швидше, від звичайних і витримують рекордні 70 млн натисків.

Користувач може змінювати підсвітку кожної кнопки окремо - загалом передбачено 16,8 млн відтінків. До того ж можна запрограмувати до 27-ми ігрових макросів на спеціальні додаткові клавіші.

Ціна супер-клави Logitech - 250 доларів.