З особливою силою дощ пройшов на світанку 22 вересня. Уже вранці вулиці міста були частково заблоковані.

Нагадаємо Потужний вулкан прокинувся на Канарах, оголосили евакуацію: вражаюче відео

Повінь у Батумі

Особливо складне становище на вулиці Шавшеті, Багратіоні і Тавдадебулі, де затоплені торговельні об'єкти і перші поверхи будівель. Також пошкоджені припарковані автомобілі. Вода подекуди повністю вкрила колеса.

За даними "Батумського водоканалу", на гарячу лінію надійшло понад 50 повідомлень. На згаданих вулицях затопило магазини і перші поверхи будинків.

Наразі відкачують найбільш проблемні місця. Там, де рівень води все ще високий, неможливо увійти та розпочати роботи. Також очищається дренаж у море,
– повідомили в компанії.

Повінь у Батумі 22 вересня / Фото з ajaratv.ge

Повені у світі: останні моторошні випадки

  • У серпні, опісля нищівних лісових пожеж, Туреччину накрили повені. Кількість жертв сягла 70. Понад 2 тисяч людей евакуювали у безпечне місце
  • У липні Німеччину накрив циклон "Бренд". Від нього найбільше постраждали такі регіони як Рейнланд-Пфальц та Північний Рейн-Вестфалія. Понаднормова кількість опадів призвела ло повеней. Загалом від неї загинули майже 180 людей, а збитки становлять понад 7 мільярдів євро.
  • У червні та липні 2021 року Крим охопила серія руйнівних повеней. Потопи в Ялті назвали наймасштабнішими за останні 100 років. Аномальні зливи спричинили смерть 26-річного чоловіка. Також є люди, які зникли безвісти.