Депутати планували розглядати звернення до міжнародної спільноти щодо затримання в Росії журналістів Романа Сущенка та Миколи Семени. Однак голосування провалили. Кнопку "за" натиснули лише 208 нардепів. Андрій Парубій до цього питання пообіцяв повернутися завтра, 5 жовтня.

Натомість народні обранці не збиралися на поточному засіданні голосувати з приводу візового режиму з Росією, але говорили про це достатньо.

Наприклад, Володимир Парасюк намагався просувати питання введення візового режиму з Росією. Звернутися до Кабміну з цією пропозицією він з колегами пропонував ще у лютому. Однак, взятися за це питання серйозніше змусив лише арешт українського журналіста Романа Сущенка. За проект постанови голосуватимуть у четвер, 6 жовтня.

Також Парасюк наполягав не лише ввести візи з Росією, але й розірвати дипломатичні стосунки.

Читайте також: Стосунки з Росією і так погані, тож візовий режим на них серйозно не вплине, – експерт

За порядок денний на тиждень чиновники голосували декілька разів. Юлія Тимошенко навіть погригрозила референдумом, якщо парламент негайно не продовжить мораторій на продаж землі.

Але цього тижня у Верховній Раді запровадили "блоковий" принцип розгляду законопроектів. Вівторок та середу відвели для розгляду питань екології та підприємництв, четвер – освіти та науки.

Читайте також: "Народний фронт" виступає за продовження мораторію на продаж землі, – Бурбак