Коли до чоловіка підбігли журналісти з проханням висловити свою думку стосовно протестів, він не підбирав слів. Зокрема, киянин обізвав антивакцинаторів "невакцинованими ублюдками".

Дивіться також Антивакцинатори вийшли на марш у Києві з QR-кодами партії Путіна

Незадоволений антинауковою позицією учасників акції зазначив, що у нього та у всіх людей від COVID-19 помирають родичі, а у центрі Києва у цей час мітингують антивакцинатори.

"Не хочете вакцинуватися – йдіть на**й"

  • Перехожий, що надав працівникам ЗМІ емоційний коментар, жорстко висловлювався в бік учасників скандальної акції. Цим він привернув увагу поліції діалогу, яка досить довго супроводжувала чоловіка.
  • Обурений перехожий зазначив, що не може дістатися до роботи, оскільки "невакциновані ублюдки не можуть посидіти вдома".
  • Крім того, чоловік підкреслив, що "нормальні люди вакцинуються, а не перекривають вулиці".


Н**уй зайнятися, б**дь! Я їду на роботу, а ці невакциновані ублюдки не можуть вдома посидіти. Не хочете вакцинуватися – йдіть нах**й, б**дь. У мене родичі від COVID-19 помирають, б**дь, у всіх помирають. Ї**ть, нормальні люди вакцинуються, а не перекривають вулиці, щоб я, б**дь, не міг на роботу доїхати,
– прокричав хлопець на камеру.

Відео з криком душі чоловіка стрімко шириться мережею. У коментарях до нього численні користувачі висловлюють йому свою подяку за чітке формулювання позиції, яку вони поділяють.

Дивіться відео крику душі киянина щодо акції супротивників вакцинації:

Дивна позиція антивакинаторів

Загалом мітинг антивакцинаторів у столиці, судячи з думок киян, можна назвати маргінальною акцією, оскільки у ньому брало участь не дуже багато людей. Крім того, учасники маршу йшли з перевернутими прапорами України, розповідали про вигадані байки про змову науковців щодо вбивства людства за допомогою технології 5G.

Читайте більше У Києві антивакцинатори влаштували мітинг: центр перекрито, поліція посилила безпеку

Дивіться відео з учасницею акції антивакцинаторів у Києві: