У грудні 2019 року Зеленський наказав пришвидшити будівельні роботи та завершити їх до 1 червня 2020 року.

До теми Через карантин Охматдит припиняє приймати пацієнтів на планові операції

Окрім того, із Фонду президента України на будівництво виділили 200 мільйонів гривень. Таким чином, сумнозвісний корпус Охматдиту став одним з пріоритетних об’єктів президентської програми "Велике будівництво".

Станом на 6 квітня, основне будівництво вже завершили. Натомість офіційне відкриття нового корпусу Охматдиту має відбутися 1 червня.

Охматдит нарешті готовий! У новому корпусі 1 квітня закінчили основні будівельні роботи. Відкриття плануємо 1 червня – до Дня захисту дітей,
– наголосив президент України.

Він також зауважив власну радість від того, що попри епідемію коронавірусу, будівництво вдалося завершити у визначені терміни.

"Ми роками чекали на закінчення цього довгобуду. Нині як ніколи важливо мати такі сучасні лікарні, особливо коли йдеться про дітей", – зазначив Володимир Зеленський.


Проєкт нового корпусу Охматдиту / Фото Укрінформ

Відтак, будівлю вже почали оснащувати всередині та встановили перше медобладнання. Нині розпочали облаштовувати відділення трансплантації кісткового мозку, онкогематології, відділення невідкладної швидкої допомоги, бокси для пацієнтів та операційні.

Натомість в деяких відділеннях вже з'явилися екрани для телемедицини, консоль лікувальних газів та інше сучасне обладнання.

Президент України наголосив, що новенький корпус Охматдиту – прямий приклад того, як має працювати "велике будівництво". Мовляв, українські лікарні мають бути саме такими.

Будівництво Охматдиту завершили 1 квітня: дивіться відео

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я