Як розповів очільник поліції Київської області Андрій Нєбитов, неодноразово судимий за вчинення крадіжок рецидивіст зумів вирватися на волю, коли його виводили з автозака. Чоловік вдарив жінку-конвоїра та напав на її колегу.

Дивіться також Благала не вбивати: у Львові чоловік під наркотиками напав з ножем на співмешканку

Для правоохоронців така поведінка підсудного була несподіванкою, тому йому вдалося сховатися.

Додав кілька статей до обвинувачення

  • У коментарі 24 каналу в поліції Київщини зазначили, що інцидент стався о 12:55 17 грудня, коли 31-річного уродженця Полтавщини везли з СІЗО до Броварського міськрайонного суду.
  • Чоловік дуже сильно вдарив жінку, яка очолювала конвой та відкрила автозак.
  • Оскільки інцидент стався вже на території суду, яка є режимною, зловмиснику довелося пролізти між землею та решіткою.
  • Завдяки своїй конституції, чоловік зумів це швидко зробити, однак на волі він пробув зовсім недовго.
  • Через годину після нападу на конвоїрів та втечі його затримали спецпризначенці.


Зухвалець раніше неодноразово судимий за вчинення крадіжок, перебував у СІЗО, куди і повернеться. Втім, тепер буде відповідати ще і за напад на працівника поліції та втечу з-під варти. Дякую поліції Броварщини та спецпризначенцям за оперативне реагування та затримання втікача,
– написав Нєбитов у фейсбуці.

Жінка-конвоїр отримала тілесні ушкодження. То ж, відтепер до звинувачень чоловіка у скоєнні крадіжки додадуть напад на правоохоронця та втечу з-під варти.

Повний текст допису Андрія Нєбитова у фейсбуці:

Напав на конвоїрів та втік з-під варти!

Щойно в Броварах затримали 31-річного уродженця Полтавщини, якого сьогодні доставляли на судове слухання до Броварського міськрайонного суду.

Під час виводу підсудного із автозаку, зловмисник вдарив жінку-конвоїра, напав на її колегу та втік. Втім, насолоджуватись свободою довелося лише годину, гарячим слідом втікача затримали.

Зухвалець раніше неодноразово судимий за вчинення крадіжок, перебував у СІЗО, куди і повернеться. Втім, тепер буде відповідати ще і за напад на працівника поліції та втечу з-під варти.

Дякую поліції Броварщини та спецпризначенцям за оперативне реагування та затримання втікача.

Продовжуємо служити та захищати!