Після брифінгу Міхеїла Саакашвілі, його дружини, адвоката та постраждалих у сутичках активістів люди почали розходитись, передає кореспондентка 24 Каналу у прямому ефірі.

Читайте також: Штурм наметового містечка у Києві: у МВС прокоментували радикальні дії

Лідер "Руху нових сил" заявив, що не визнає будь-яких звинувачень з боку генпрокурора Юрія Луценка. За його словами, саме з цієї причини він не пішов сьогодні на допит.

План дій я можу вже анонсувати: прибрати злочинне угруповання з правоохоронних органів України законним шляхом та почати процедуру імпічменту злочинного угруповання на чолі з Порошенком,
– виголосив Саакашвілі.

Наразі біля Верховної Ради продовжують залишатися кілька тисяч активістів. Вони продовжують зводити барикади або навіть і дерев'яні споруди замість палаток. Почали також підвозити їжу та чай.

Нагадаємо, 5 грудня Генпрокуратура передала Нацполіції постанову на оголошення в розшук Саакашвілі. 6 грудня у Києві в Маріїнському парку біля будівлі Верховної Ради силовики здійснили спробу атаки на наметове містечко, яке розгорнули прихильники лідера "Руху нових сил" Міхеїла Саакашвілі. Після цього Саакашвілі закликав Президента України Петра Порошенка припинити провокації щодо нього, наголосивши, що акція під Верховною Радою носить мирний характер.