Про це виданню повідомили відразу кілька депутатів, яких, за їх словами, запрошували на подібні "співбесіди". При цьому двоє з трьох співрозмовників LB.ua особливо підкреслили, що також повідомили про подію керівника фракції Арсенія Яценюка.
Як розповіли народні обранці, на зустрічах з ними обговорювали "формат" і умови їх виходу з фракції. Зауважимо, про зобов'язання вступити в будь-яку іншу фракцію мова не йшла.
Про Галину Гордієнко вперше почули в Києві в контексті севастопольських довиборів. Передбачалося, що вона стане балотуватися тут від ПР по округу, що звільнився після переходу в Міноборони Павла Лебедєва. Проте округ віддали соратникові Ріната Ахметова Вадиму Новинському.
Гордієнко після цього зосередилася на роботі в КМУ.
У прес-службі Арбузова інформацію про причетність Гордієнко до переманювання опозиціонерів спростовують.
"Галина Гордієнко дійсно працює в апараті першого віце-прем'єра і в сферу її повноважень входить взаємодія з працівниками апарату та комітетів Верховної Ради України, супровід урядових законопроектів. Сфера її повноважень чітко окреслена, тому вона не може впливати на політичну позицію окремих депутатів або фракцій", - йдеться у повідомленні.
В арбузова наголосили, що Гордієнко - не політик, а службовець.
"Тим більше, що пані Галина - особистість не публічна, вона - державний службовець, а не політик, і старанно виконує свої професійні обов'язки ", - йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, 6 червня з "Батьківщини" вийшло два народні депутати: В'ячеслав Кутовий і Володимир Купчак.
Політолог Вадим Карасьов вважає, що в "Батьківщині" й УДАРі більше потенційних "тушок", аніж у ВО "Свобода".