ЗСУ отримають не лише друге покоління німецьких танків Leopard, а й перше. Уже відомо, що у Берліні схвалили рішення про передачу бойових машин. Частину з них ми отримаємо цьогоріч.

Читайте також Данія передасть Україні танки Leopard 1A5, – DR Nyheder

Отримаємо десятки танків

Про це розповів генеральний директор німецької компанії з виробництва зброї Rheinmetall. Армін Паппергер зауважив, що виробник планує передати Україні від 20 до 25 танків Leopard 1.

Решта з 88 (танків Leopard 1 – 24 Канал), які ми маємо, будуть доставлені наступного року,
– зауважив він під час конференції.

Танків Leopard буде значно більше

Рішенню компанії Rheinmetall передувало інше. Як розповідають журналісти, у Німеччині Федеральна рада безпеки схвалила постачання нашій державі 178 танків Leopard 1.

Водночас слід розуміти, що ці бойові машини ми не отримаємо дуже швидко. Їх відправлятимуть з промислових запасів. За наявною інформацією, першу партію нам передадуть влітку. Найшвидше, коли це може статися, – навесні. Що ж стосується основної частини танків, то її наші військові отримають не раніше 2024 року.

В ідеалі перші основні бойові танки Leopard 1 повинні надійти в Україну вже цього літа, але більшість, ймовірно, вдасться поставити не раніше 2024 року,
– мовиться у повідомленні.

До слова, рішення Німеччини передати танки Україні змусило Путіна тримати при собі вогнегасник. Бункерному диктаторові страшенно запалало. Настільки, що він вирішив провести ідіотську аналогію з Другою світовою війною.

Німецькі танки не атакуватимуть Росію

  • На цьому наголосив канцлер Олаф Шольц. Він підкреслив, що Путін вирішив вкотре використати свої "незрозумілі історичні порівняння". За словами Шольца, такі заяви бункерний диктатор робить для того, щоб потім мати можливість виправдати чергові звірства.
  • В Інституті з вивчення війни заявили, що Путін може мати перед собою чітку мету, коли робить такі заяви. На думку укладачів звіту, це може бути частиною російської інформаційної операції. Вона спрямована на те, щоб наші союзники не надавали нам зброю.