Мені не заплатили за роботу: відомий бренд одягу Zara потрапив в скандал

3056 Читать новость на русском
Zara потрапив в скандал / Getty Images

Відомий бренд одягу – Zara – потрапив в скандал через невиплату заробітних плат своїм працівникам. В магазині одягу в Стамбулі покупці знайшли бірки-послання на одязі, в яких робітники висловили свої скарги.

Як повідомляє Associated Press, в кишенях одягу Zara покупці знайшли бірки з надписом: "Я пошив цю річ, яку ви збираєтесь придбати, але мені за це не заплатили".

На бірках зазначено, що такі послання написали працівники компанії Bravo (саме тут шили одяг Zara), яка закрилася напередодні. Працівники стверджують, що начальник не виплатив їм заробітну плату за три місяці.

Читайте також: Відомий бренд одягу звинуватили у плагіаті

Представники Inditex (компанія, яка належить власнику Zara) прокоментували цю ситуацію та стверджують, що їхньої вини в цьому немає.

"Inditex виконав свої контрактні зобов'язання по відношенню до Bravo Textil і працює над пропозицією для місцевої філії IndustriALL. Mango і Next вирішили заснувати фонд для нужденних – працівників, які постраждали внаслідок шахрайства власника Bravo. Фонд забезпечить відшкодування збитків і покриє витрати на виплату зарплати для робітників, найнятих на момент раптового закриття підприємства в липні 2016 року. Ми націлені на вирішення проблеми", – зазначили в компанії.

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук