Скандальний Гарві Вайнштейн подав до суду на засновану ним компанію

503 Читать новость на русском
Гарві Вайнштейн
Гарві Вайнштейн / www.dailywire.com

Обвинувачений у сексуальних домаганнях та зґвалтуваннях Вайнштейн подав до суду на засновану ним і його братом Бобом компанію Weinstein Company, з якої його нещадвно звільнили.

Про це пишуть на People.

Як відомо, Вайнштейн вимагає передати йому всі електронні листи, які зберігаються на його робочому акаунті в корпоративній пошті, а також свою особову справу та копію кодексу корпоративної етики компанії. У позові до суду йдеться про те, що за допомогою цих документів продюсер має намір захистити себе і позбавити компанію витрат на врегулювання "несправедливих скарг".

Читайте також: На хвилі секс-скандалу Гарві Вайнштейна планують виключити з Гільдії продюсерів США

Гарві Вайнштейн стверджує, що лише він може пояснити значення електронних листів у необхідному контексті, а також планує з'ясувати, чи правомірним було його звільнення з Weinstein Company, і чи передавали співробітники будь-яку конфіденційну інформацію журналістам.


Гарві і Боб Вайнштейни – засновники компанії Weinstein Company

Він пояснив, що ці всі матеріали, які він вимагає, "містять інформацію, котра його виправдовує", і яка може допомогти компанії під час розслідуванні скандальних інцидентів та захиститися від звинувачень на свою адресу.

Продюсер Вайнштейн не хоче, щоби компанія замість цього укладала якісь домовленості та платила будь-які гроші особам чи організаціям, котрі висувають проти нього звинувачення. А чутки, які в ЗМІ "розповзлися" про продаж самої компанії, її репутація надто страждає, через що це може негативно познатичитись на її вартості – відтак і на прибутках самого Гарві.

"Містер Вайнштейн просто вимагає такої ж інформації, якою володіє його брат, щоби допомогти компанії", – пояснили юристи продюсера.

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук