Лінзи від Google
Пошуковик-гігант запатентував революційне ноу-хау. Контактні лінзи майбутнього від Google піклуватимуться про здоров’я свого власника і заряджатимуться від сонця.
Нова технологія передбачає використання оптичних сигналів для живлення чи комунікації. Спеціальний фотодетектор акумулюватиме світло та перетворюватиме його на енергію.
"Розумні" лінзи мали б інформувати їх носія про стан довкілля: як наявність алергенів чи інших шкідливих речовин у повітрі.
Крім того, вони зможуть передавати на смартфон дані про температуру тіла користувача та вміст алкоголю в крові. Розмови про розумні контактні лінзи від Google тривають уже не перший рік, однак дата виходу експериментальної моделі досі поки невідома.
Серце з пінопласту
Штучне серце з пінопласту б’ється як живе, і здатне перекачати більше крові, ніж досі відомі аналоги. Прототип виготовлений з гнучкого силікону, подібного на той, що використовують для створення "м’яких" роботів та штучних м’язів.
Пориста структура дозволяє повітрю та рідині проходити наскрізь, внаслідок чого серце б’ється як справжнє. Умовну "кров" перекачує зовнішній насос, виготовлений з металу, який не реагує з живими тканинами. Штучний орган огортає тонка пластикова оболонка, яка не дає йому протікати.
Цей винахід дарує надію тисячам сердечників, поки не готовий для пересадки у живий організм і перебуває на стадії дослідження.
Радіокерований паперовий літак
Управляти радіокерованим паперовим літачком тепер можна буде паралельно знімаючи все на камеру, і навіть підключити шолом віртуальної реальності.
Доповнений набір PowerUp включає в себе два пропелери, електронний модуль, набір датчиків з системою Wi-Fi, акумулятор, якого вистачає на 10 хвилин польоту, та камеру.
Керувати літачком можна зі смартфона за допомогою спеціального додатка, вартість такого задоволення — 200 доларів США.
Читайте також: Революційна зброя від американців, продовження легендарного ґаджету Sony