Чоловіки не пояснили, чому перебували в лісі

Правоохоронці підозрюють, що вони причетні до ДРГ. Адже, затримані чоловіки не змогли пояснити, що робили в заростях лісу.

Увага білоруська армія активізувалася на кордоні з Україною: які завдання вони виконують

Спеціальний підрозділ, виконуючи бойове завдання у лісовій частині Бучанської громади, відстежуючи диверсійно-розвідувальні групи ворога, затримав групу чоловіків, які не змогли пояснити, що вони роблять у заростях,
– йдеться у повідомленні.

Правопорушників передано працівникам Служби безпеки України для встановлення їхніх намірів.


В лісі під Київщиною виявили групу чоловіків / Фото Бучанська міськрада

Ймовірний наступ з білорусі

  • росія перекидає диверсійні групи з Білорусі в Україну. На Волинському та Поліському напрямках проведено тренування збройних сил білорусі.
  • Генштаб 3 серпня повідомляв, що у білорусі провели тренування зі зв'язку генерального штабу. росія використовує територію країни для того, щоб перекинути своїх диверсантів. Наші військові їх знищують.
  • Генерал ЗСУ Сергій Кривонос розповідав, що росія ставить перед собою завдання розтягнути спроможності української армії, зокрема й наступальні. На його думку, саме тому окупанти й розхитують ситуацію вздовж білорусько-українського кордону.
  • При цьому глава українського МЗС Дмитро Кулеба заявляв, що якщо білоруська армія зайде на територію України, то ми розірвемо з цією державою дипломатичні зв'язки. білоруси є співучасниками злочину російських окупантів проти України та українців, шукати їм жодних виправдань ніхто не збирається.

Додамо, що наприкінці липня українська розвідка "Кедр" провела спецоперацію в селі Дементіївка на Харківщині. Там виявили великий підрозділ росіян, що розміщувався у зруйнованих будівлях. Розвідники знищили 36 окупантів. Багато російських військових отримали поранення різного ступеня тяжкості.

Пізніше "Кедр" разом з підрозділами місцевої тероборони змусив ворога відійти з позицій, попри значну чисельну перевагу противника. За результатами операції розвідники здобули численні трофеї та взяли в полон пораненого командира взводу ворожої ДРГ. Після затримання йому надали первинну медичну допомогу.

Як білорусь допомагає росіянам: дивіться відео