Про це повідомили на сайті ініціативи Radarom. Гроші на радари протиповітряної оборони збирала коаліція з чотирьох організацій.

До теми Литва за годину зібрала мільйон на ППО для України: ІТ-компанія подвоїть суму

Зазначили, що планують закупити й передати їх для Збройних Сил України.

Литва буде з Україною

На успішний збір 6 мільйонів євро відреагував міністр закордонних справ Литви Габріелюс Ландсбергіс. Він зазначив, що країна не втомилася підтримувати Україну й робитиме це надалі.

Литва – це лише 3 мільйони людей, але цього тижня ми зібрали 6 мільйонів євро на купівлю систем протиповітряної оборони для України. Тут немає жодних ознак втоми. Ми будемо стояти з Україною до перемоги, – наголосив Ландсбергіс.

Допомога Україні від Литви: останні новини

  • Литовський журналіст Андрюс Тапінас, який координував збір на радари, розповів, що засоби допоможуть Україні виявляти дрони-камікадзе та ракети.
  • Литва 19 січня оголосила, що надасть Україні військову допомогу на приблизно 125 мільйонів євро. Туди увійдуть десятки зенітних установок L-70, боєприпаси та 2 гелікоптери Мі-8.
  • Міністр оборони Литви Арвідас Анушаускас зазначив, що з 24 лютого до 24 грудня 2022 року Україна від Литви отримала військової допомоги на 283 мільйони євро.