Президенти трьох держав зустрілись у рамках Люблінського трикутника. Після цього на брифінгу для ЗМІ Науседа заявив, що Київ отримає озброєння. Про це передає 24 Канал.

Читайте також Зеленський у Львові та бої за Соледар: хронологія 322 дня війни

Добрі новини з Литви

Науседа зауважив, що в Литві часто трапляються політичні суперечки та дискусії, однак вони ніколи не стосуються підтримки України. З його слів зрозуміло, що Вільнюс непохитно підтримуватиме нашу державу у війні проти Росії. Усі політичні партії країни стоять на одному фронті заради цього.

Сьогодні я привіз добрі новини для України. Ми передаємо системи протиповітряної оборони та певні зенітні установки, які мають допомогти вам з цією боротьбою,
– сказав президент Литви.

Водночас він закцентував на тому, що його держава продовжуватиме підтримувати нашу – на енергетичному фронті. Вільнюс передав Україні декілька партій генераторів та продовжуватиме це робити.

Читайте також Вперше за 5 років: НАТО та ЄС підписали оновлену декларацію про співпрацю

Польща також надасть Україні танки

  • На цьому ж брифінгу стало відомо, що Польща передасть Україні роту танків Leopard 2. Про це заявив президент держави Анджей Дуда.
  • Водночас глава нашої держави Зеленський після цієї зустрічі повідомив, що рішення про допомогу має ухвалити ще одна країна. Яка саме – він не зазначив.
  • Також до цієї теми варто згадати, що Італія готова передати Україні ще більше військової зброї. Про це зауважив віцепрем'єр Антоніо Таяні.