Головним трендом заходу є екологічність. Таким виробам організатори присвятили цілий павільйон.

“Екологічність вже не є розкішшю, тепер це необхідність. В облаштуванні помешкання має бути комплексний підхід. Скажімо для мого будинку сонячні батареї неефективні, навіщо викидати гроші на вітер”, - каже дизайнер Джордж Кларк.

Дизайнери спроектували кухню, 95% поверхонь якої вкриті склом і пластиком з використаних пляшок. Метр такого покриття коштує лише 400 доларів. Альтернативні поверхні обійдуться значно дорожче. Родзинкою такої кухні безумовно є кахель на підлозі.

Окремі плитки вкриті спеціальною плівкою, що перетворює вуглекислий газ на кисень і знищує бактерії. Тисячу квадратних метрів такої плитки виробляють стільки ж кисню, як двадцять величезних дерев. Знайшлися нові рішення і щодо місця розташування будинку.

“Хочеться вірити, що в майбутньому люди житимуть на воді. Це майже не шкодить довкіллю, адже не потрібно копати кількаметрові фундаменти. До того свій будинок ви можете перемістити куди вам заманеться”, - каже архітектор Ден Фаулер.

Будинок на воді виготовлено з натуральної деревини. Влітку - в ньому прохолодно, взимку - він чудово утримує тепло. Завдяки сонячним батареям, водним та вітровим турбінам цей будинок здатен повністю забезпечити себе електроенергією. Відтак де б ви не жили - на воді чи на землі, екологічний будинок завжди у виграші.