Вирішувати справу мають троє генпрокурорів

Таку заяву Лукашенко зробив на нараді про забезпечення безпеки виборчої кампанії. Про це інформує БЕЛТА.

До теми Росія перекинула в Білорусь ще один загін вагнерівців, – Лукашенко

Щоб зняти всі ці розмови про так званих 33 богатирів, я запрошу генпрокурора. Ми про це вчора говорили з президентом Зеленським. Моя позиція однозначна – у нас є білоруські закони, правопорушення вони скоїли на білоруській території,
– сказав Лукашенко.

Глава держави зазначив, що білоруський генпрокурор разом з генпрокурорами Росії та України мають знайти разом вирішення питання, "поклавши перед собою міжнародні договори та білоруські закони".

Не приїдуть – питання вирішимо без них,
– резюмував Лукашенко.

Разом з тим Лукашенко зазначив, що окрім законів, слід враховувати людський фактор.

Нам не потрібні політичні спектаклі, – Лукашенко

"Нам не потрібні спектаклі ні політичні, ні економічні. І лякати нас теж не треба наслідками. Ми знаємо про наслідки. Не треба нас лякати американцями, натівцями. Не американці і не натівці нам сюди прислали 33 осіб", – сказав президент Білорусі.

Що раніше казав Лукашенко про екстрадицію вагнерівців

Раніше Володимир Зеленський просив Олександра Лукашенка передати Україні тих вагнерівців, які брали участь у бойових діях на Донбасі проти українців.

У розмові з журналістом Дмитром Гордоном очільник Білорусі зазначив, що "дасть зелене світло прокуратурі та іншим правоохоронним органам Білорусі, які відповідно до білоруського законодавства зроблять все для передачі злочинців як Росії, так і Україні".