Зрештою, це ніяк не вплине на якісь армії Лукашенка. Про це 24 каналу сказав військово-політичний оглядач групи Інформаційний спротив Олександр Коваленко.

Увага Нереалізовані люди, – у Тихановської припустили, скільки білорусів воює на боці Росії

За його словами, недарма білоруську армію дуже часто називають "паперовою". У тамтешніх військових немає ніякого бойового досвіду.

Ще з часів Радянського союзу вони "відомі" хіба лише зародками диверсійної діяльності, додав фахівець. Однак їхні навички – застарілі.

Білоруська армія не пристосована до сучасної війни. Якщо говорити про бойовий потенціал підрозділів, які готові до якихось воєнних дій – їх не більше ніж 20 батальйонних тактичних груп,
– зазначив Коваленко.

Це не та професійна якість цих БТГр, яка навіть була у російських окупантів, що у лютому зайшли на територію України з території Білорусі. Армія Лукашенка – ще нижчої якості.

"Тому Лукашенко може й щось планувати, але ресурсу, як людського, так і технічного, у нього немає, щоб збільшувати кількість військ", – додав експерт.

Лукашенко хоче майже вдвічі збільшити армію: дивіться відео

Останні новини про Білорусь та російсько-українську війну

  • Війська Білорусі нібито отримали наказ наступати на Україну. Утім, військові вирішили не робити цього, мовляв, не розуміють, чому заради амбіцій двох диктаторів мають воювати проти сусідньої держави.
  • Водночас Тихановська також наголосила, що білоруська армія не готова до війни – ані технічно, ані морально. Утім, додала, що таки є пару тисяч осіб, які готові, оскільки не розуміють, що таке насправді війна.
  • Разом з тим з території Білорусі можуть перекинути на Волинь диверсійно-розвідувальні групи. Так окупанти хочуть відволікти та відтягнути українські війська.