У травні самопроголошений президент наказав видати табельну зброю рятувальникам. Тепер поставив перед фактом голову держінспекції юрія тертеля, публікують уривок з зустрічі білоруські ЗМІ.

До теми лукашенко розуміє, що від його армії в Україні залишиться фарш-вінегрет, – ексспівробітник СБУ

держінспекція – воєнізована структура, – лукашенко

Політик наголосив, що держінспекція охорони тваринного та рослинного світу і так воєнізована структура. Він зауважив, що коли призначав туди тертеля, то очікував, що ця складова буде посилена.

Я зустрічався з міністром надзвичайних ситуацій і дав йому зрозуміти, щоб серед міцних мужиків, сам розумієш, бо раптом що – важкі часи, створити хороший воєнний підрозділ,
– пояснював лукашенко тертелю.

Самопроголошений президент запевнив, що в мнс вже кілька тисяч осіб "на всяк випадок" він має. У тертеля ще більше завдання – поставити "під рушниці" всю держінспекцію. Також лукашенко наказав "підівчити хлопців" та скласти план заходів.

Читайте також У білорусі чітко виділяється частина суспільства, яка готова до боротьби, – опозиціонер Латушко

тертель раніше працював в мвс та збройних силах білорусі

Не дивно, що лукашенко з проханням "озброювати країну" звернувся саме до тертеля. Теперішній голова держінспекції має великий досвід роботи у правоохоронних органах та білоруській армії, зокрема – в прикордонних військах.

Ситуація на кордоні України та білорусі: останні новини

Дізнайтесь у відео – чому білорусь продовжила військові навчання: