Лукашенко вірить у те, що їм нібито потрібна причина, щоб "молоти Росію". Самопроголошений президент Білорусі істерично назвав ситуацію неприйнятною.

Читайте також Білорусь погрожує Україні "вкрай жорсткими діями" після провокації на кордоні

Хоча ніхто в Росії не має наміру нападати на Україну. Росія чудово бачить, що діється в Україні. І те, що там твориться і що планують натовці та американці там, неприйнятне не лише для Росії, а й для нас, тому що тут ми поряд,
– сказав Лукашенко.

"Розв'язки після Нового року"

Лукашенко також погрозливо заявив, що багато чого зміниться за місяць і всі ще багато чого побачать. Зокрема, розв'язку від Чорного до Балтійського моря.

Тому якісь розв'язки – я думаю, дуже великі – будуть і після Нового року,
– додав Лукашенко.

Цинічні заяви Лукашенка

Останні новини про Путіна і НАТО: дивіться відео

Повний допис у телеграмі:

Президент звернув увагу, що Захід зараз повісив на Росію ярлик, нібито планує напад на Україну.

"Треба ж привід для того, щоб молотити Росію. Ось вони повісили цей ярлик. Хоча ніхто в Росії не збирається нападати на Україну. Росія чудово бачить, що твориться в Україні. І те, що планують натівці і американці там, неприйнятно не лише для Росії, а й для нас, тому що тут ми поряд", – наголосив президент.

"Тому якісь розв'язки – я думаю, дуже великі – будуть і після Нового року", – підсумував Олександр Лукашенко.

"Ще багато зміниться за цей місяць. Ви ще багато побачите. Ми побачимо ось цю розв'язку від Чорного до Балтійського моря, до чого прийдемо", – заявив Олександр Лукашенко.