Про це в ефірі 24 каналу заявив депутат Львівської міськради Ігор Шолтіс. За його словами, Остап Стахів використовує такі прийоми не вперше.

До теми Антивакцинатор Остап Стахів не з'явився на судове засідання: його дозволили затримати

"Це маніпуляції. На своїх провокаційних кампаніях, які стосувались інших вразливих тем для українського суспільства, Остап цей прийом дуже добре опанував. Думаю, це вищий вияв лицемірства – звертатися до людей, яких поливаєш брудом", – зауважив Шолтіс.

Мовиться про те, що Стахів тепер потребує допомоги медиків у цій ситуації, хоча сам – антивакцинатор.

Доля повернулась так, що тепер йому доводиться повертатися у медичне середовище, яке він дискредитував. Це дуже крутий прийом (маніпулювати здоров'ям – 24 канал), який використовують під час судового розгляду,
– пояснив Шолтіс.

На що скаржився Стахів

За інформацією Шолтіса, Стахів заявляв, що у нього хворе серце. Мовляв, може у будь-який момент померти.

"Казав, що у нього є приступи на основі нервового зриву, погроз і незаконних дій СБУ. Однак чи це відповідає дійсності – це вже глядачі визначать на свій розсуд", – підсумував депутат.

Шолтіс прокоментував ситуацію зі Стахівим: дивіться відео

Що відомо про Остапа Стахіва

  • Відомий львів'янин, який прославився антивакцинаторськими поглядами. Ба більше, провокаціями та проплаченими акціями.
  • Стахів ще з початку пандемії заявляв, що хвороби не існує. Він переконував у цьому усіх, поширюючи в соцмережах фейки про вакцинацію.
  • На початку листопада депутати звернулися в СБУ, адже вважають, що Стахів може призвести до повалення конституційного ладу в Україні. Додали, що, ймовірно, ним керують з Росії.
  • Стахіва затримали 18 листопада і відвезли до суду. Той заявив, що "може померти у будь-який день".