Окрім цього, містяни можуть замовити послуги онлайн, без візиту до ЦНАПу. Консультацію перед їхнім оформленням пропонують отримати за допомогою низки сервісів.

Цікаво У Львові з 14 жовтня посилили карантин

У львівських ЦНАПах посилять карантинні обмеження

Керівниця департаменту адміністративних послуг ЛМР Валентина Бартошик розповіла, що у ЦНАПах важливо облаштувати максимально безпечні умови для відвідувачів у період посилення карантину. Тож, щоб уникнути скупчень людей, відвідування центрів з 18 жовтня відбуватиметься лише за попереднім записом.

З 18 жовтня мешканці можуть онлайн або за телефоном здійснити запис до ЦНАПу та отримати фахові попередні консультації. Через сайт ЦНАП можна отримати консультацію, замовити відеоконсультацію фахівців або послугу, а також здійснити попередній запис до ЦНАПу,
– додала Бартошик.

Готовий результат звернення можна отримати після підтвердження наявності документів на видачу в підрозділі ЦНАП, згідно з попереднім записом. Також можна звернутися за графіком роботи центрів без запису.


У ЦНАПах посилять карантин / Дані ЛМР

Актуально Ситуація гірша, ніж була минулого року, – Садовий анонсував посилення карантину у Львові

Які послуги можна замовити без попереднього запису:

  • надання витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;
  • надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно;
  • видача довідки про реєстрацію місця проживання/зняття з реєстрації (додаток 13 або 16), якщо в Реєстрі територіальної громади оновились дані;
  • надання відомостей з Державного земельного кадастру.

Звичайні звернення рекомендують надсилати поштою або електронно – через форму "Електронне звернення" на сайті ЛМР. Окрім цього, у львівських ЦНАПах є низка послуг, які можна замовити без візиту. Ознайомитись з їхнім переліком та оформити їх дистанційно можна за посиланням.

Де можна отримати консультацію перед замовленням послуг: