Володимир Трач підготував в університеті кілька кандидатів наук. Колеги згадують його як справжнього професіонала.

До теми В Одесі помер відомий лікар-фтизіатр Авербух: яким його запам'ятали

Помер професор Володимир Трач

На 82 році життя 18 січня помер професор кафедри біохімії та гігієни Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Володимир Трач. Він був кандидатом біологічних наук.

Професор працював у виші понад 40 років. За цей час він обіймав різні посади – був проректором з навчальної роботи, деканом педагогічного факультету, завідувачем, професором, доцентом кафедри біохімії та гігієни.

На кожній з посад він проявив себе як справжній висококваліфікований професіонал, тим самим абсолютно заслужено завоювавши великий авторитет та повагу як у колег по роботі, так і в студентів,
– розповіли в університеті.

Упродовж своєї роботи в університеті Володимир Трач підготував 9 кандидатів наук.

"Ректорат та увесь колектив Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського сумують з приводу смерті Володимира Михайловича Трача та висловлюють свої щирі співчуття рідним, близьким і друзям покійного. Вічна пам'ять", – підсумували у виші.

У Львові помер відомий професор Володимир Трач
Помер професор Володимир Трач / Фото Galinfo

Зауважте Львів'яни попрощалися з Народним артистом України Євгеном Федорченком

Коротка біографія Володимира Трача

  • Володимир Трач – Відмінник освіти України, нагороджений відзнакою Міністерства освіти та науки України "Петро Могила", Грамотою Прем'єр-міністра України та Почесною відзнакою імені Івана Боберського.
  • Він був автором 150 публікацій, з них понад 100 мали науковий та 15 – навчально-методичний характер.
  • Професор мав 2 авторські свідоцтва та 2 авторські права на твір.
  • Володимир Трач став першим і наразі єдиним викладачем за 75-літню історію ЛДУФК імені Івана Боберського, якому призначили довічну стипендію Кабінету Міністрів України.