Про це розповів перший заступник міського голови Львова Андрій Москаленко. У місті планують завчасно підготуватись до випадків нового штаму COVID-19.

До теми У Львові можуть посилити карантин через новий небезпечний штам Дельта

"Ми сьогодні мали спільні комісію ТЕБ та НС, де були всі лікарі "ковідних" закладів, вони готуються, тобто підводять кисень, говоримо про додаткові ліжкомісця", – сказав Москаленко.

У Львові планують вакцинувати від 5 тисяч людей в день

Станом на 2 липня у Льові готують резерв медичних працівників на випадок спалаху нового варіанту вірусу. У жовтні 2020 року схожу підготовку проводили до хвилі коронавірусу, яка відбулась в березні – це дало зможу збалансувати ситуацію в місті. Водночас 2 липня місцева влада Львові прийняла рішення, це про збільшення кількості медичних бригад.

У нас зараз є в місті до 40 бригад, ми плануємо вийти в найближчий період близько (до – 24 канал) 80, а потім підняти ще до 100 медичних бригад, які будуть здійснювати вакцинацію. Тобто щоб від 5 до 10 тисяч людей можна було в день вакцинувати,
– сказав Андрій Москаленко.

Він додав, що наразі місто звертається до установ, щоб в період, коли країна перебуває у зеленій зоні, особливо уважно дотримувались карантинних обмежень.

Андрій Москаленко про ситуацію з вакцинацією у Львові: дивіться відео

Перші випадки штаму Дельта в Україні: коротко

  • В Україні наприкінці червня зафіксували перші випадки зараження штамом Дельта, його діагностували у людей, які приїхали з Росії.
  • На початку травня Всесвітня організація охорони здоров'я оголосила відповідний штам коронавірусу міжнародною загрозою.
  • Його діагностували вже щонайменше у 92 країнах світу.