Геннадій Нечай впав з моста за нез'ясованих обставин. Він перебував у лікарні у вкрай важкому стані.

До теми Дивом вижив: медики рятують 31-річного львів'янина, який впав з мосту і потрапив під потяг

Геннадій Нечай помер у лікарні

Колишній головний архітектор Львова Юліан Чаплінський розповів, що 12 жовтня у лікарні помер Геннадій Нечай. Львів'янин за незрозумілих обставин 2 жовтня впав з моста на вулиці Княгині Ольги. Після цього він потрапив під локомотив.

Сумна новина. Щойно у лікарні помер 31-річний львів'янин Геннадій Нечай, який 2 жовтня за нез'ясованих обставин упав з мосту на залізничну колію і потрапив під поїзд,
– мовиться у повідомленні.

Міст, з якого впав Геннадій Нечай, ремонтують. Однак в день трагедії загорожі та ознакування на ньому не було.

На мості не було перил / Фото Романа Самокіша

Зауважте Раптово помер львівський музикант Місько Барбара

Львів'янин впав з моста: коротко

  • Геннадій Нечай приблизно о 5:30 повертався додому з роботи. Він завжди їхав велосипедом однією і тією ж дорогою – через міст на вулиці Княгині Ольги, який пролягає над залізницею.
  • Після падіння Геннадій потрапив під потяг. Машиніст розповів, що побачив людину, яка лежала на колії. Він намагався загальмувати, однак відстань була закороткою.
  • Внаслідок інциденту чоловік вижив, однак отримав дуже важкі травми. Він перебував у реанімації 8-ї лікарні. Медики діагностували у Геннадія перелом основи черепа, розтрощений таз та забій легень.
  • Окрім цього, львів'янину довелося ампутувати праву руку. Він перебував у комі. Лікарі намагались врятувати йому життя, а друзі оголосили грошовий збір, адже у Геннадія не було родини.
  • На фото з місця інциденту видно, що огорожі на мості не було. Однак керівник району Ігор Савка переконував, що на краях переправи ремонтники натягнули обмежувальну стрічку.

Помер 31-річний львів'янин, який впав з моста і потрапив під потяг
Геннадій Нечай перебував у комі / Фото родичів

Текст допису Юліана Чаплінського:

Сумна новина. Щойно у лікарні помер 31-річний львів'янин Геннадій Нечай, який 2 жовтня за нез'ясованих обставин упав з мосту на залізничну колію і потрапив під поїзд.

Міст на вулиці Княгині Ольги ремонтують, однак загорожа й ознакування вздовж демонтованих перил над колією були відсутніми.

Команда Chaplinsky Vlog висловлює співчуття рідним і близьким Геннадія.

Нагадуємо, що безпека для людей має бути пріоритетом у наших містах.