Відвідувачів та працівників гіпермаркетів евакуювали. Роботи тривали майже 3 години.

До теми Майже 34 тисячі людей евакуювали з львівських шкіл через повідомлення про замінування

Анонім повідомив про замінування обох Metro

Приблизно о 14:20 правоохоронцям надійшло повідомлення про замінування гіпермаркету Metro на вулиці Городоцькій, 300. На місце події негайно виїхали правоохоронці, вибухотехніки, кінологи та співробітники інших служб поліції.

З гіпермаркету евакуювали відвідувачів та працівників. Правоохоронці обстежували приміщення та прилеглі території, щоб знайти ймовірну вибухівку. Також вони намагаються встановити особу аноніма, який надав повідомлення про замінування.

Окрім цього, повідомлення про замінування надійшло і до гіпермаркету Metro на вулиці Джорджа Вашингтона, 8. Там також працювали відповідні служби.

За інформацією пресслужби Львівської міськради, фахівці завершили обстеження о 17:00. Вибухового пристрою не знайшли. З приміщень гіпермаркетів загалом евакуювали 440 людей.

Правоохоронці шукають вибухівку в усіх гіпермаркетах Metro у Львові
У Львові "замінували" гіпермаркети Metro / "Варта 1"

Коротко про останні "замінування" в Україні

  • Правоохоронцям 12 січня надійшло 9 фейкових повідомлень про замінування з різних міст України. Загалом вибухівку буцімто заклали на 600 об'єктах.
  • У міжнародних аеропортах "Київ" та "Бориспіль" 12 січня провели термінову евакуацію через анонімне повідомлення про замінування.
  • Кілька станцій метро теж нібито замінували. На час пошуків вибухівки їх зачинили.
  • Також того дня надійшло повідомлення про замінування головної ялинки в Одесі.
  • У Черкасах 13 січня вибухівку буцімто заклали в усіх ТРЦ міста.
  • Окрім цього, правоохоронці Кривого Рогу також перевіряли ймовірне замінування кількох торгових центрів. Про загрозу вибуху їм повідомили "воїни Аллаха".