Окрім правоохоронців, там працюють вибухотехніки та кінологи. Про це повідомили, приблизно об 16:11

В цей день У Києві замінували всі аеропорти

Оприлюднили повідомлення аноніма

Заяву про підготовку вибуху опублікували в телеграмі "Новини.LIVE Odesa". Автор листа назвався лідером організації DOXLEAD. Він зазначив, що вибух пролунає о 16:30, проте це була неправдива інформація.

Замінували головну ялинку Одеси та кілька вулиць
Головна ялинка Одеси станом на 16:32 / Скриншот 24 каналу

Мовиться про ялинку, яка встановлення біля міськради Одеси на Думській площі. На трансляції з цього місця помітно, що о 16:45 там вже було авто рятувальників, поліції та швидка. Проте людей із площі не евакуйовували.

Замінували головну ялинку Одеси та кілька вулиць
Лист про закладання вибухівки / Фото телеграму "Новини.LIVE Odesa"

Інші замінування в цей день

  • Поліція Дніпра зранку отримала повідомлення про замінування всіх шкіл міста. В листі мовилося "Я вб'ю вас та ваших рідних. Я втомився терпіти". Жодної вибухівки там не знайшли.
  • Також повідомили про замінування всіх шкіл Львова. Туди направили вибухотехніків, а школярів відпустили додому. На щастя, там вибухівки теж не знайшли.
  • А ось у Києві через таке "замінування" довелося евакуювати одразу кілька станцій метро. Приблизно за півтори години у пресслужбі КМДА повідомили, що перевірку станцій "Площа Льва Толстого", "Палац спорту", "Вокзальній" закінчили. Жодної вибухівки не виявили.