Львівський лікар Андрій Токарський розповів, що хлопчик на Різдво катався на санчатах, в'їхав у дерево та знепритомнів.

Читайте також Патрульні врятували життя трьох людей, вчасно доставивши донорські органи

Батьки від сина не відходили

Хлопчик отримав важку черепно-мозкову травму, через що не приходив до тями цілий рік. Лікарі спостерігали за його станом увесь цей час. Водночас батьки від сина також не відходили. За словами медика, хлопчика штучно годували, мили. У нього було серцебиття і дихання.

І ви тільки уявіть! У той самий день, на Різдво, рік через рік, як він в'їхав в дерево, він прийшов до ясної свідомості. Так, наче вчора заснув, а нині збудився. Ми казали, що сталось диво. А батьки сказали, що Бог, напевно, почув сильні молитви,
– сказав нейрохірург.

Він запевняє, що є речі, які не залежать від лікаря. За 40 років роботи у медика на руках помирало багато людей, але він також бачив і чимало див.

Історії порятунку

  • У грудні 2021 року у Львові успішно прооперували 5-річного хлопчика з вродженою вадою. Між лівим і правим передсердям дитини була дірка, медикам вдалось його врятувати.
  • Також львівські лікарі успішно прооперували 12-річного хлопця. Він, лікуючи горло, випадково проковтнув розпилювач від спрею.
  • У столичному "Охматдиті" медики врятували 1,5-річну дівчинку, яка проковтнула одразу сім магнітних кульок. До лікарні дитина потрапила 10 січня.