ЗМІ говорять про зміну Кабміну до кінця жовтня. Водночас, за даними джерел, Любченка можуть призначити аж у грудні.

Більше тут У "Слузі народу" назвали міністрів, яким не загрожує відставка

Що відомо про призначення Любченка і коли це може статись

Це можуть зробити для того, щоб він прийшов у вже оновлений уряд, зі своєю командою та проєктами. Робота над цим триває з кінця травня.

Джерела зазначають, що для команди "слуг" зараз надважливий етап, оскільки залишається 2 роки до виборів. Тому, мовляв, призначення нового прем'єра та уряду, це не просто про ефективність, це історія вже до виборів в парламент.

Від злагодженості дій уряду, порозуміння з Офісом Президента та підтримкою в парламенті залежить відсоткове майбутнє партії Зеленського, якій потрібно показати монолітність.

В уряді Шмигаля прогнозують кадрові зміни

Інформація про те, що в уряді Дениса Шмигаля будуть кадрові зміни циркулює вже давно. Ймовірно, що їх і обговорять на засіданні "Слуг народу" у Трускавці. Раніше мовилось про відставку одразу кількох міністрів. Про те, хто під ударом – конкретно не повідомляють. У президентській політсилі зазначили: втрата крісла не загрожує главам Мінцифри, Мінфіну та МОЗ.

Тим часом, у ЗМІ називали кілька ймовірних кандидатів на звільнення. Це – глава Мінсоцполітики Марина Лазебна, віцепрем'єр-міністр – міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олег Уруський та керівник Міністерства захисту довкілля Роман Абрамовський.

Про можливу відставку самого Шмигаля говорили ще на початку року

Зазначимо, що про можливу відставку самого Шмигаля говорили ще на початку 2021 року. Проте у "Слузі народу" тоді запевнили, що, звісно, колись у відставку Шмигаль піде, проте не зараз.

У пресслужбі Любченка інформацію поки не прокоментували

У пресслужбі Олексія Любченка поки інформацію не коментували. Редакція 24 каналу звернулась із відповідним запитом у Мінекономіки.

Читайте також Першого віцепрем'єра Любченка ввели до складу РНБО