За його словами, Майдан був неоднорідним середовищем. Була політична "верхівка", яка йшла на переговори із Януковичем та рядові майданівці, котрі були готові до радикальних дій. На Грушевського за весь час було лише два політика, всі інші перебували на Майдані із скептичним ставленням до тих подій.

Значною мірою, ми бачимо, що тими людьми, котрі були на Майдані, котрі померли на Майдані, скористалось олігархічне середовище... Люди вмирали не за те, щоби після Майдану у Києві з'явилась нові магазини Roshen, – сказав активіст.

Російська експансія, як він розповів, готувалась заздалегідь, йшла поволі, а Янукович сприяв русифікації України та поступовій анексії Криму.

Необхідна просвітницька діяльність на Сході, потрібна більша організація культурних акцій. Прикро, що на Луганщині на звільнених територіях досі транслюється російське телебачення, а в деяких регіонах – телебачення "ДНР", – розповів Доній.

На український кінематограф зараз виділяється всього 3 млн грн, натомість депутати збільшили собі заробітні плати в 2 рази.