Зокрема, нещодавно переобраний французький лідер запропонував створити "європейську політичну спільноту", яка могла б прийняти у союз нашу державу. Про таку ініціативу Макрон оголосив на засіданні Європарламенту у Страсбурзі 9 травня, інформує 24 канал.

Читайте також Я ніколи не був настільки впевнений, що Україна переможе, – Джонсон

Макрон про пришвидшення вступу України до Євросоюзу

Еммануель Макрон у своєму виступі закликав створити "нову організацію європейської політичної спільноти". За його словами, така організація змогла б вітати у своїх лавах Україну.

Україна, завдяки своїй боротьбі та мужності, уже є ключовим членом нашого союзу,
– підкреслив президент Франції.

Разом з тим Макрон зауважив, що процес вступу до Євросоюзу, за нинішніми нормами, зазвичай триває роками, а інколи – десятиліттями. Тому президент Франції закликав європейську спільноту до масштабних реформ та оновлення правил.

Будемо чесними, Євросоюз, у короткотерміновій перспективі, не може бути єдиним засобом структурування європейського континенту. Нам необхідне реформування – це очевидно,
– додав Макрон.

Останні новини Макрон – Україна

  • 30 квітня Еммануель Макрон зателефонував Володимиру Зеленському. Лідери країн обговорили шляхи подальшої співпраці проти російської агресії. Зокрема, йшлося про оборонне питання, взаємодію на шляху України до членства у Євросоюзі та розслідування російських воєнних злочинів, скоєних на території нашої держави.
  • Після цього, 3 травня, обраний на другий термін президент Франції зателефонував Путіну – розмова тривала дві години. Раніше Макрон часто зідзвонювався з президентом країни-агресорки, однак ця розмова стала першою відтоді, як світ дізнався про звірства російських військових на Київщині, зокрема у Бучі.
  • 5 травня Франція збільшила загальну допомогу Україні до 2 мільярдів доларів. Про це Макрон заявив у відеозверненні під час міжнародної донорської конференції у Варшаві.
  • Під час своєї інавгурації 7 травня, після переобрання на другий термін президентства, Макрон згадав про війну Росії проти України. Він заявив, що Франція продовжить підтримувати Україну й пообіцяв допомогти у перемозі демократії.

Зверніть увагу – через російську агресію понад 2 мільйони дітей залишили Україну