В рамках виставки експозиції було розбито на декілька тематик. Основна мета різних експозицій – презентувати інновації у галузі тваринництва, новинки сільгосптехніки, сучасні аграрні технології, котрі застосовуються у всіх секторах сільського господарства. Кількість відвідувачів досягла 50 тисяч осіб. 1000 учасників із 15 країн презентували свою продукцію. Площа виставки склала 25 000 м2.

Одним із завдань "Агро-2017" є презентація новинок. Проте, на цьому все не обмежується. Виставка спрямована на стимулювання бізнес-звязків між учасниками. За допомогою проведення круглих столів та тематичних панелей учасники змогли отримати вичерпну інформацію щодо державної політики у секторі сільського господарства.

Мартинюк говорив на виставці вступну промову. У вступному слові він відзначив особливу роль технологічної та інноваційної складової аграрного виробництва. Якщо в попередні періоди ресурсна складова була важлива, то зараз технології виходять на перше місце. На думку першого заступника міністра, завдання України полягає в тому, щоби бути активним учасником цього процесу, інакше це загрожує втратою позицій на світовому сільськогосподарському ринку.

Мартинюк відзначив, що такі міжнародні заходи є надзвичайно важливими, адже вони не лише відкривають горизонти для тісного співробітництва із світовими аграрними лідерами. Одночасно вони сприяють підвищенню конкурентоспроможності аграрного сектору в Україні.

Нагадаємо, на засіданні уряду 7 червня була прийнята стратегія управління державними землями

Довідка

Традиційно виставка "Агро-2017" проводиться у червні. Місце проведення – НК "Експоцентр України2 за адресою проспект Академіка Глушкова, 1 (ВДНГ).