Ілон Маск написав у твітері, що шукає у свою компанію віцепрезидента з пропаганди. Сімоньян перша підняла руку. Про це пише 24 Канал.

Дивіться також Бояться розплати: реакція російських пропагандистів на жорстоку страту полоненого ЗСУ

Готова на пів ставки: Сімоньян хоче змінити роботу

Російська пропагандистка Маргаріта Сімоньян написала, що готова влаштуватися до Ілона Маска на пів ставки. Вочевидь, вона бачить вже менше можливостей в "раша тудей". А як же розповіді про бідний та нікчемний Захід? І це ж доведеться у США переїхати.

Проте найцікавішим моментом є те, що вона сама визнала себе пропагандисткою. Хоч це давно не новина.


Сімоньян хоче бути пропагандисткою Маска / Скриншот

Проте хто зна, можливо, Маск і сам вже співпрацює з російською пропагандистською машиною. Адже Twitter скасував обмеження для акаунтів Путіна та відомств Росії.

Чому Маск може умисно підігрувати Кремлю

  • Twitter припинив застосовувати обмеження проти облікових записів російської влади, які були введені у квітні 2022 року за минулих власників компанії. Урядові російські акаунти почали знову з'являтися у верхній частині окремих результатів пошуку та рекомендації для підписки, зокрема диктатор Путін, Міністерство закордонних справ Росії та посольства країни-агресора у Британії. За словами колишніх керівників Twitter, такі зміни, ймовірно, не могли бути "випадковими".
  • Раніше BBC писало, що за керівництва Ілона Маска в Twitter практично перестали боротися з поширенням пропаганди в соцмережі. Тому впродовж останніх місяців у твіттері суттєво зросла кількість публікацій, які містять агресивну риторику, розпалюють ненависть та пропагандують сексуальні злочини.
  • Проте головною "вишенькою на торті" є те, що Twitter цензурує тему війни Росії з Україною.