Про це 24 Каналу розповів депутат Маріупольської міської ради Дмитро Забавін, зауваживши, що росіяни намагаються приховати наслідки вибухів, щоб не було ніякого розголосу.

Дивіться також Таємничі мисливці за російськими кораблями․ Як легендарна Group 13 ГУР МО нищить ворожий флот

Вдається знищувати і досить далекі об'єкти

Як наголосив Забавін, Сили оборони України мають змогу знищувати об'єкти окупантів по всій території Маріупольського району. Бувало, що фіксували навіть прильоти у Новоазовському районі, який є найближчим до кордонів країни-агресорки.

Окупанти не мають змогу протидіяти цьому у повному обсязі. Думаю, що росіяни з жахом чекають, коли партнери передадуть Україні відповідну допомогу. Тоді "бавовни" на тимчасово окупованих територіях буде більше,
– сказав Забавін.

Після прильотів окупанти не вигадують нічого нового. Зазвичай вони розповідають, що "усі цілі були збиті". Це – типова поведінка для росіян. Населення ж спокійно сприймає ці вибухи. Вони добре пам'ятають, як росіяни стирали їхнє місто з усієї можливої зброї упродовж кількох місяців.

Ситуація в Маріуполі: коротко

  • Вранці 19 квітня в Маріуполі пролунали вибухи. Вони пролунали над Маріупольським металургійним комбінатом імені Ілліча. Щонайменше один приліт був по пункту керування окупантів.
  • Росіяни продовжують займатися бандитизмом на тимчасово окупованих територіях. Вони почали "продавати" житло українців за такою ж схемою, яка була в Маріуполі. Нерухомість задешево "продають" росіянам. Потім вони розраховують отримати гроші на відновлення квартир з російського бюджету.
  • Окупанти змушують українців брати російські паспорти. Якщо цього не зроблять, то з 1 липня вони вважатимуться "іноземними громадянами".