Про це інформують в Telegram-каналі Life shot.

Читайте також: "Їх було декілька": жителі Керчі звинувачують окупантів у приховуванні правди про теракт

47 осіб перебувають у лікарнях Криму, Москви та Краснодара після НП в коледжі Керчі,
– йдеться у повідомленні.

Зазначається, що 3 осіб перебувають у край важкому стані, 8 – у важкому, 20 в стані середньої важкості, ще 16 в задовільному стані.


Інформація про стан потерпілих

Окрім цього, стало відомо про те, що деяким студентам коледжу, яких після інциденту медики оглянули та відправили додому, стало гірше. Так, у Telegram-каналі Mash з'явилась інформація про 16-річну Валерію Кочкіну.

17 жовтня дівчинка опинилася в епіцентрі вибуху, проте після обстеження лікарі відпустили її додому. Наступного дня Валерія почала втрачати слух і зір: з'ясувалося, що в неї лопнула барабанна перетинка та пошкодження ноги.

Дівчині відмовили в госпіталізації у лікарні Керчі, куди звозили всіх постраждалих після вибуху, і відправили в лікарню за місцем прописки. Згодом стало відомо, що на обіцяну компенсацію і безкоштовне лікування Валерія Кочкіна також не зможе претендувати, оскільки спочатку лікарі, які працювали на місці події, записали її прізвище неправильно. Дівчинці загрожує втрата слуху.Постраждала у Керчі студентка може втратити слух

Нагадаємо, 17 жовтня у політехнічному коледжі в окупованій Керчі хлопець влаштував масовий розстріл людей. Після цього він підірвав бомбу та застрелився у бібліотеці. Підозрюваним у скоєнні злочину є Владислав Росляков – студент цього ж коледжу.

Дивіться відео про масовий розстріл людей у Керчі