Відповідне листування користувачів соцмереж опублікували на сторінці RoksolanaToday&Крим у Twitter.

Читайте також: Масове вбивство у коледжі в Керчі: слідство розглядає версію, що нападнику допомагали

Так, жителі окупованої Керчі стверджують, що нападників було четверо. За їхніми словами, студенти цього навчального закладу у день трагедії чули постріли одночасно і на першому, і на другому поверхах.

Користувачі пишуть, що зараз окупаційна влада міста змушує усіх мовчати. Так, інформація про кількох ймовірних нападників зникає із проросійських ЗМІ. Місцеві також обурюються підозріло спокійною реакцією президента Росії Володимира Путіна і вказують на численні розбіжності у офіційних заявах щодо трагедії.

До слова, раніше схожі підозри висловив російський журналіст і публіцист Олександр Сотник. За його словами, у 18-річного Владислава Рослякова під час нападу на політехнічний коледж у Керчі були спільники, оскільки тендітний юнак не зумів би пронести на собі таку кількість боєприпасів. Також деякі очевидці бачили кількох нападників у масках.

Нагадаємо, російські пропагандистські ЗМІ опублікували повне відео, як Росляков здійснював вибухи та розстрілював людей у політехнічному коледжі в Керчі, однак згодом воно з вільного доступу зникло та пішло нібито "на доопрацювання".

Розголосу цій події додає і той факт, що на кадрах можна було побачити чоловіка, який перед нападом вітається з хлопцем і згодом уважно стежить за його діями. Зауважимо, що Росляков як дорогою до коледжу, так і у самому коледжі зустрічається з багатьма людьми, однак більше ні на кого не реагує.

Дивіться відео про масовий розстріл людей у Керчі