Про це повідомляє повідомляє видання "РИА Новости" із посиланням на джерело.

Читайте також: З'явилися нові деталі у справі керченського стрільця Рослякова

Видання також зазначає, що злочинець готувався один. 24 канал раніше писав, що місцеві правоохоронці у Керчі в окупованому Криму розглядають кілька версій нападу у коледжі. Зокрема, і ту, що нападнику Владиславу Рослякову допомагали.

Більше неспійманих стрільців немає,
– розповів співрозмовник агентства.

У мережі з'явились відео місця, де Владислав Росляков відточував свої уміння стрільби та підриву саморобних вибухівок. Це місце – місцевий покинутий завод. На території заводу знайшли також, ймовірно, Владові недопалені речі – це зошит з алгебри, телефон та ноутбук. А також залишки від саморобної бомби, банку з маслом для зброї і залишки ізоляційної стрічки. Місцеві кажуть, часто чули вибухи, але думали, що то хтось підриває петарди.

Дивіться відео з місцевого покинутого заводу

Нагадаємо, що 17 жовтня у політехнічному коледжі в окупованій Керчі хлопець влаштував масовий розстріл людей. Після цього він підірвав бомбу та застрелився у бібліотеці. Підозрюваним у скоєнні злочину є Владислав Росляков – студент цього ж коледжу.

Внаслідок масового побоїща в Керчі загинула 21 людина, ще понад 50 осіб зазнали поранень.

За фактом розстрілу та вибуху у коледжі в Керчі спершу відкрили справу про теракт, проте згодом перекваліфікували її на масове вбивство.

Дивіться відео про масовий розстріл людей у Керчі