Про це розповів російським ЗМІ так званий "віце-прем'єр" окупованого півострова Ігор Михайличенко, пише видання "Крим.Реалії".

Дивіться також: Масове вбивство у Керчі: з'явилося повне відео дій стрілка

Відповідне рішення мають ухвалити спільно з викладачами та студентами навчального закладу.

Спочатку потрібно говорити з педагогами і студентами. Запитати, чи готові вони далі проводити навчання в цій будівлі, все-таки моральна травма серйозна завдана. У Беслані місце (школа після захоплення заручників – 24 канал) залишилося недоторканим і стало меморіалом,
– сказав він.

Також проросійський політик зазначив, що після закінчення роботи слідчих співробітники російського Мінбуду в Криму досліджуватимуть будівлю.

"Після експертизи буде зрозуміла сума, яка необхідна для відновлення. Але спочатку потрібно говорити з людьми, чи готові вони продовжувати там навчання", – заявив Михайличенко.

Нагадаємо, що 17 жовтня у політехнічному коледжі в окупованій Керчі хлопець влаштував масовий розстріл людей. Після цього він підірвав бомбу та застрелився у бібліотеці. Підозрюваним у скоєнні злочину є Владислав Росляков – студент цього ж коледжу.

Внаслідок масового побоїща в Керчі загинула 21 людина, ще понад 50 осіб зазнали поранень.

За фактом розстрілу та вибуху у коледжі в Керчі спершу відкрили справу про теракт, проте згодом перекваліфікували її на масове вбивство.

Дивіться відео про масовий розстріл людей у Керчі

МАСОВЕ ВБИВСТВО У КЕРЧІ: ХРОНІКА ОСТАННІХ ПОДІЙ