Брехня проявляється, з одного боку, у тому, що Шойгу з його настільки ж талановитими військовими просто дезінформував Путіна про простоту операції (хоча неможливість захоплення та контролю такої країни як Україна, були, на мою думку, очевидні).

Читайте Російські війська зазнають несподівано великих втрат

До чого готували Путіна

Інші царедворці пояснили Путіну, що народець у братській республіці тільки й мріє бути звільненим від бандерівців та нацистів – у результаті виявилося, що нездійсненне завдання "продали" як цілком вирішуване.

З іншого боку, брехня пішла не лише вгору, а й униз, коли, схоже, солдатам взагалі не пояснили, з чим їм доведеться зіткнутися і яку складність завдання вирішувати. В результаті стратегічний провал операції було визначено.

Крадіжка стала іншим елементом "успіху". Протягом багатьох років ми чули, як переозброюється російська армія і які страшні о...ліарди доларів прямують на модернізацію царського війська.

Звіти, природно, були чудовими, але це справи не змінює – у міру прибуття нових постачань озброєння із Заходу становище стане набагато гіршим.

Важливо Вже цілком очевидно, що Путін не зможе перемогти озброєний народ України

Я зараз навіть не торкаюся найвищого бойового духу українських захисників – про нього кремлівські жителі могли судити лише за власними стереотипами поведінки – але навіть не беручи його до уваги, можна говорити про те, що вторгнення було приречене.

Залишається тільки шкодувати, що ця авантюра вже обійшлася в тисячі жертв і жахатися, який оборот справа може прийняти найближчим часом...

ЗСУ підірвали ешелон із пальним для ворожої армії: дивіться відео

Підписуйтесь на телеграм 24 каналу, щоб оперативно дізнаватися про важливі новини.