Проте Нетаньягу зауважив, що Ізраїль не передасть Сектор Гази Палестинській автономії у нинішньому вигляді. Він додав, що, можливо, Ізраїль й передасть Сектор Гази, але спершу треба реформувати Палестинську автономію. Ізраїльський журналіст Цві Зільбер сказав 24 Каналу, яким має бути майбутнє Сектора Гази після фізичної ліквідації ХАМАС.

Важливо Припинення вогню та звільнення заручників у Секторі Гази відклали на декілька днів

Атмосфера довіри

На думку ізраїльського журналіста, план Байдена та Нетаньягу – це найбільш реальний варіант. Втім, навряд чи найближчі 10 років будуть якісь рухи в бік рішення Палестинського суверенітету.

"Для цього повинна бути атмосфера взаємної довіри, а зараз вона не просто не з'являється, а знизилася до мінус нескінченності", – мовив Зільбер.

Як війна в Ізраїлі впливає на вибори в США: дивіться відео

Замовлення Кремля

Байден зараз в скрутному становищі. На фоні війни в Ізраїлі президент США різко втрачає підтримку всередині Демократичної партії. Тому він хоче якомога швидше закінчити війну й, звісно, з позитивним результатом.

От вам ще один доказ, що головний бенефіціар війни між ХАМАС та Ізраїлем – Владімір Путін. Він мріє, щоб на виборах переміг Дональд Трамп. Кремль не просто відвернув увагу від війни в Україні, а ще й змінив політичний тренд в Сполучених Штатах. Вплинув на хід виборів у США,
– зазначив ізраїльський журналіст.

За його словами, Іран також сприйняв війну в Ізраїлі як сюрприз. Адже інакше Хезболла та інші іранських проксі брали б зовсім іншу участь. Можливо, навіть сам Іран якось підтримав би цей напад.

Мені здається, що за цим стоїть Путін й фсб. Як тільки все це відбулося, представники ХАМАС поїхали в Москву. Навіть, якщо взяти ХАМАС, то цей напад абсолютно нічого не дав терористам. Я думаю, що цей напад був замовленням Кремля,
– додав Зільбер.

На його думку, це абсолютно путінська війна й Байден має рацію, що війна в Ізраїлі та Україні – це різні прояви однієї війни. Ізраїль повинний якомога швидше закінчити війну, щоб дати можливість Байдену змінити тренди в Демократичній партії та показати, що повалення ХАМАС піде на користь мешканцям Сектора Гази.

Росія підтримує ХАМАС

  • У жовтні до Москви приїжджала делегація представників ХАМАС, яку очолив член політбюро організації Абу Марзук. Росія – єдина країна, яка приймає ХАМАС після того, як він вчинив атаку на Ізраїль 7 жовтня.
  • Російські пропагандисти відкрито підтримують напад терористів ХАМАС на Ізраїль. Крім цього, путінський режим виступає за знищення ізраїльського народу.
  • Раніше українська розвідка повідомляла, що Росія через контрабандні канали передавала ХАМАС трофейні зразки американського озброєння. При цьому Москва цинічно звинувачувала Україну в співпраці з терористами.