Таку думку 24 Каналу озвучив російський опозиційний журналіст Ігор Яковенко. Він наголосив, що путінський режим відверто виступає за знищення ізраїльського народу бойовиками ХАМАС.

Дивіться також Дружба з ХАМАС чи Нетаньягу: кого підтримує Росія і чому Путіну вигідна війна на Близькому Сході

Розкол серед путіністів

Соловйов під час свого ефіру наголосив на підтримці ХАМАС та заявив, що Росія повинна "об'єднатися з арабським світом". Ці слова дуже не сподобались гостеві програми Якову Кедмі, тому між ними розпочалась дискусія.

Ігор Яковенко зазначив, що у Соловйова в ефірі з'являлось кілька євреїв, яких пропаганда використовувала, щоб вони звинувачували Україну у нібито "нацизмі". Однак зараз це угрупування розкололось, бо Росія відкрито підтримує злочини ХАМАС проти ізраїльського народу.

Спочатку від цього угрупування відколовся Євгєній Сатановський, який є громадянином Росії, однак за національністю він єврей. Путініст визначився, що він не прибічник ХАМАС, тому Соловйов його звільнив. Тепер свою думку озвучив і Кедмі.

Кедмі – один з прибічників Путіна. Він громадянин Ізраїлю, йому не на руку виступати за підтримку ХАМАС. Тому зараз ми бачили цю перепалку. Думаю, найближчим часом ми не побачимо його в ефірі Соловйова. Якщо й побачимо, то це будуть постійні дискусії,
– вважає опозиціонер.

Яковенко про розкол між пропагандистами: дивіться відео

Війна між ХАМАС та Ізраїлем: останнє

  • Представник ЦАХАЛ Даніель Хагарі заявив, що ввечері 27 жовтня Ізраїль розширить наземну операцію у Секторі Гази. Він підкреслив, що Ізраїль надалі атакуватиме Газу та її околиці.
  • Видання New York Times написало, що ввечері 27 жовтня армія Ізраїлю, ймовірно, увійшла до Сектора Гази. Генерал-майор армії оборони Ізраїля Нір Дінар прокоментував, що військові ЦАХАЛ перетнули кордон та ведуть бойові дії у Секторі Газа. Він не уточнив, чи мовиться про повномасштабне наземне вторгнення. Раніше речник ЦАХАЛ Пітер Лернер стверджував, що ні.
  • Військові ЦАХАЛ зранку повідомили, що знищили керівника військово-повітряних сил ХАМАС Іссама Абу Рукбе під час нічної атаки по бойовиках у ніч на 28 жовтня. Згодом в ізраїльській армії розповіли про ліквідацію командувача військово-морськими силами ХАМАС Ратабу Абу Цагібану.