Очільниця канадського МЗС Мелані Жолі була на спільній пресконференції з міністром закордонних справ України Дмитром Кулебою. Саме там вона і прокоментувала можливі санкції.

До теми Глава МЗС Канади й Зеленський обговорили безпеку довкола України і ймовірні загрози

МЗС Канади: Є лише один можливий шлях

Міністерка закордонних справ Канади відзначила, що є єдиний життєздатний вихід із нинішнього загострення між Росією і Заходом. Мовиться про те, щоб Росія припинила ескалацію та погодилася на діалог.

Є лише один можливий шлях – Росія має почати деескалацію і вступити у змістовний діалог. Це питання я порушила і тут, і на інших зустрічах із колегами,
– наголосила вона.

За словами Мелані Жолі, Канада стурбована нарощуванням Росією сил на українських кордонах та її дестабілізаційними діями. Візит глави МЗС є виявом солідарності Канади з Україною.

Нещодавні заяви Канади: останні випадки

  • Мелані Жолі заявила, що Канада надасть Україні озброєння. Насамперед мовиться про військове обладнання, яке вкрай необхідне країні.
  • На початку січня до України країни вилетів окремий загін канадських спецпризначенців. Подібна допомога у рамках місії UNIFIER відбувається вже кілька років.
  • Експосол України у США Валерій Чалий певен, що Україні слід посилювати партнерство з Канадою. Мовиться про те, щоб вистояти потенційну атаку з боку Росії.

Цікаво – допоміжні спецсили Канади в Україні: дізнайтесь більше у відео