Про це, за інформацією російських ЗМІ, заступник голови Ради безпеки Росії заявив на брифінгу. Крім того, Медведєв знову оскандалився низкою цинічних заяв, передає 24 Канал.

Цікаво Новий Жириновський: Путіну вигідно тримати Медведєва з певних причин

Чергові дурниці від Медведєва

Хочеться ще раз нагадати керівництву Росії, як невдало вони прорахували свої сили. На початку повномасштабного вторгнення окупанти стверджували, що візьмуть Київ за три дні.

Натомість після року спротиву українського народу Дмитро Медведєв заявляє, що Генеральний штаб російської армії вже прораховує та готує рішення на випадок можливих наступальних операцій України.

Крім того, у Кремлі вже не такі впевнені щодо ситуації в Криму. Медведєв не відкидає можливість повернення півострова до складу України. Однак знову береться погрожувати, що спроба України відвоювати Крим буде підставою для Росії застосувати ядерну зброю.

Експрезидент Росії також вирішив, що Україна все-таки не вступить до Євросоюзу, а обіцянки про це – лише "обман для заспокоєння людей".

Цікавий факт, що в мозку Медведєва все ще залишились звивини, які допомагають йому оцінювати реальну небезпеку для Росії. Тому на брифінгу він заявив, що Росія не збирається форсувати війну із Заходом і переводити її у відкритий конфлікт.

Останні погрози Медведєва

  • Нещодавно Дмітрій Медведєв у звичній для нього манері залякування і погроз відреагував на новину про ордер на арешт Путіна. Зокрема, придворний блазень поділився своїми думками про те, що "Москві байдуже щодо рішень міжнародної спільноти".
  • Крім того, він пригрозив Міжнародному кримінальному суду гіперзвуковою ракетою типу "Онікс". Колишній співробітник СБУ та експерт Українського інституту майбутнього Іван Ступак прокоментував провокативні твердження Медведєва і додав, що справедливою відповіддю Гааги цілком може стати ордер і на його арешт.
  • Водночас політолог і соціолог з Німеччини Ігор Ейдман вважає, що у Кремлі толерують маразматичні заяви Медведєва лише тому, що на його фоні російський президент виглядає "адекватнішим". Мовляв, для Заходу буде страшніше допустити правління Медведєва, аніж воєнного злочинця Владіміра Путіна.