Народний депутат вкотре повторив те, що справа про держзраду нібито є сфабрикованою. Про це Петро Порошенко заявив під час брифінгу в українському домі в Варшаві.

Зверніть увагу Порошенко обрав власне его, а не репутацію країни, – Офіс Президента

Порошенко прийде до суду

Петро Порошенко заявив, що прийде на засідання суду 17 січня після повернення до України. Однак він впевнений, що доказів у справі про державну зраду та фінансування тероризму не достатньо для обрання йому запобіжного заходу.

Мене точно не арештують. Не тому, що я такий недоторканний, але нуль підстав для цього,
– заявив Порошенко.

Справа Порошенка: головне

  • 20 грудня 2021 року п'ятому президенту України Петру Порошенку оголосили підозру в державній зраді. Після цього політик вилетів закордон. Квиток на рейс політик купив за кілька годин до вильоту.
  • З-за кордону Порошенко записав відеозвернення, у якому заявив, що не ходитиме на допити до ДБР.
  • За даними слідства, Петро Порошенко під час перебування на найвищій державній посаді зловживав своїм становищем. Зокрема мова йде про навмисне блокування постачання вугілля з Південно-Африканської Республіки. Крім того, Петро Порошенко міг на вимогу вищого російського керівництва підписати угоду з бойовиками на Донбасі про торгівлю вугіллям.
  • Серед доказів у справі – "плівки Медведчука", у яких йшлося про те, що Віктор Медведчук вів переговори з Кремлем і лідерами бойовиків на Донбасі щодо постачання вугілля з ОРДЛО.
  • П'ятий президент повернеться в Україну вранці 17 січня.

Більше про повернення Порошенка у випуску "Такі справи": дивіться відео