Про це вона заявила у коментарі "Громадському".

Читайте також: "Я впізнала ту людину": Катерина Гандзюк розповіла про нападника

За її словами, якихось конкретних припущень щодо причин нападу вона немає.

У мене було надто багато конфліктів для того, щоб я могла обрати якийсь один з них, що став би причиною такої ситуації. Також і дня не минало, щоб мені ніхто не погрожував. Водночас зазначу, що такі напади – це дуже "нехерсонська" тема. У нас не прийнято так робити. Так не вирішуються конфлікти ні з політичними конкурентами, ні з будь-якими іншими. Тобто це щось абсолютно нове. Тому ми повинні знати ім’я замовника, вони мають його назвати. Лише тоді ми зрозуміємо, нащ",
– зауважила активістка.

На її думку, те, що виконавців спеціально шукають серед правих сил, не є секретом.

"Вже неодноразово у кримінальній справі, яка виникала, винуватця спершу шукали у правому середовищі. Мене це не дивує", - зазначила Катерина Гандзюк.

Також вона розповіла, що вважає виконавцями тих, кого затримано.

"Завдання полягало в тому, щоб вимкнути мене на декілька місяців. Чого я вважаю це замахом на вбивство? Тому що кислоту вилили мені на голову. Якби хотіли просто попередити або понівечити, лили б на руки, ноги, на обличчя, куди завгодно. Але літр кислоти, який вилили на голову...", – підсумувала Гандзюк.

Нагадаємо, 31 липня у Херсоні облили сірчаною кислотою Катерину Гандзюк – відому активістку та радницю мера міста. Жінка зазнала 30% опіків тіла та її було прооперовано. Поліція розслідує напад на Гандзюк як замах на вбивство. 22 серпня голова відомства Сергій Князєв повідомив, що загалом правоохоронці затримали шість осіб, підозрюваних у скоєнні злочину. Четверо із них уже зізнались у причетності до злочину.

Як розгортаються події навколо нападу на катерину Гандзюк