Про це Катерина Гандзюк розповіла в інтерв'ю "Громадському".

Читайте також: Після нападу з кислотою Гандзюк перенесла вже 11 операцій: загроза життю не зникла

Вона зазначила, що бачила обличчя нападника "збоку" і могла б його упізнати.

Це той, про якого кажуть, що він облив кислотою. Я впізнала ту людину, про яку кажуть (у поліції, ред.). Не маю жодних сумніві у тому, що всі затримані — причетні,
– сказала вона.

Гандзюк також ствердно відповіла на питання про те, чи вважає вона, що ті, хто нині затриманий правоохоронцями, і є виконавцями.

Раніше 24 канал писав, що Катерина Гандзюк не впізнала нападника і схильна вважати, що це просто випадкова людина. Активістка припустила, що цього чоловіка затримали, аби погасити хвилю громадського невдоволення через відсутність результатів розслідування.

Я співчуваю тому бідоласі, якого затримали по моїй справі поліцейські. На 99% це випадкова людина. Я розумію, що дуже швидко треба було гасити інформаційні хвилі, й це робили ціною його долі. Мої близькі, які бачили нападника, кажуть, що це не він,
– розповіла тоді Катерина Гандзюк.


Не впізнав жодного з підозрюваних і батько Катерини Гандзюк. За його словами, імовірно, він бачив людей зі стеження, а затримали лише виконавців.

Нагадаємо, 31 липня у Херсоні облили сірчаною кислотою Катерину Гандзюк – відому активістку та радницю мера міста. Жінка зазнала 30% опіків тіла та її було прооперовано. Поліція розслідує напад на Гандзюк як замах на вбивство.

ХРОНІКА ПОДІЙ ЩОДО НАПАДУ НА КАТЕРИНУ ГАНДЗЮК