Йдеться про цінні папери та корпоративні права операторів мобільного зв'язку, виробника мінеральних вод, фінансових та страхових компаній, а також інших вітчизняних підприємств. Водночас у низці ЗМІ з'явились повідомлення про "арешт 100% активів Київстару".

Дивіться також Інвестували в енергетичну безпеку 988 мільйонів гривень: як Київстар долає виклики воєнного часу

У компанії наголосили, що ця інформація не відповідає дійсності, оскільки насправді йдеться виключно про корпоративні права, що не впливає на операційну діяльність компанії.

Наразі ні VEON, ні Київстар не отримували жодних офіційних повідомлень від українських органів влади та судів. VEON – компанія зі штаб-квартирою в Амстердамі, яка котирується на біржах Nasdaq та Eurone't в Амстердамі і має міжнародну базу інвесторів, залишається законним власником Київстар. За повної підтримки VEON Київстар продовжує зосереджуватися на обслуговуванні 24 мільйонів абонентів, здійснює господарську діяльність у звичайному режимі та спрямовує свої зусилля на підтримку української економіки,
– зазначили у компанії.

Там також нагадали, що підсанкційні особи не є кінцевими бенефіціарними власниками Київстару, а володіють міноритарними частками, які не дають можливості здійснювати вирішальний вплив на управління чи господарську діяльність Київстару та не отримують дивідендів від діяльності компанії.

Київстар працює у звичному режимі, надає 24 мільйонам абонентам високоякісні послуги цифрового електронного зв'язку і є надійним партнером держави і суспільства. Тільки під час повномасштабного вторгнення компанія сплатила понад 15 мільярдів гривень податків та зборів, а також 1,4 мільярда гривень допомоги для подолання наслідків війни і наближення перемоги.

"Плани компанії щодо інвестицій в Україну в сумі 600 мільйонів доларів США у найближчі кілька років є стабільними і незмінними та будуть реалізовані", – додали у Київстарі.