Про це повідомляє DW.

Читайте також: Справжній шок, – експерт про "таємну організацію нацистів усередині німецької армії"

"Я не задоволена сьогоднішнім станом справ... Завдання - скоротити потік нелегальної міграції та впорядкувати його. Сьогодні ми маємо 10-11 тисяч осіб на місяць, для нелегальної міграції це занадто багато", – сказала канцлерка на зустрічі з жителями Хемніца.

Вона підкреслила, що розуміє їхні побоювання за безпеку і обурення резонансним вбивством громадянина Німеччини. Також вона засудила подальші злочини під час організованих правими радикалами і популістами акцій протесту.

Меркель додала, що уряд допустив помилки в ході міграційної кризи. Зокрема, вчасно не подбав, щоб визнати ряд країн безпечними для скорочення припливу біженців.

Нагадаємо, у німецькому місті Хемніц, що на сході країни неподалік від кордону з Чехією, стались протести праворадикалів, які переросли у сутички з поліцією. Причиною стихійних заворушень стала смерть 35-річного чоловіка, який помер внаслідок ножових поранень після вуличної сварки.
9 вересня у німецькому місті Кетен за підозрою у вбивстві громадянина Німеччини правоохоронці затримали двох чоловіків, громадян Афганістану.